Vyhledávání poruch

Vyhledávání poruch našimi elektrikáři v oblasti Praha a okolí

Pro naše klienty z oblasti Praha a okolí jsme rozšířili naše služby elektrikáře o vyhledávání poruch a tras kabelů. Jedná se výhradně o kabely zakopané v zemi! Dokážeme vyhledat jakýkoliv přívodní kabel ke stavbě či závadu na kabelu kdekoliv na trase na jakémkoliv pozemku s neuvěřitelnou přesností na jeden cm.

Naši elektrikáři k Vám přijedou a za pomoci nejmodernější techniky kabel, který je kdekoliv v zemi zakopaný, naleznou a určí i hloubku, ve které se nachází. Pokud je kabel narušený naši elektrikáři dokážou tuto poruchu s maximální přesností vyhledat.

Pokud je jakýkoliv kabel, který je zakopaný v zemi, narušený, naši elektrikáři lokalizují narušení a přesností na jeden centimetr. Pak již stačí udělat výkop a naši elektrikáři Vám narušené místo opraví. Není nutno již kopat celou novou přívodní trasu a pokládat nový kabel. Proto neváhejte a využijte novou službu, kterou naši elektrikáři nabízí.

Vyhledávání poruch kabelů Vyhledávání poruch kabelů Vyhledávání poruch kabelů

Tuto službu nabízíme pro oblast Praha a okolí, ale po dohodě zajedeme kamkoliv po České republice. Pokud potřebujete naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Lokality, ve kterých působíme a poskytované služby:

Praha 1 - nonstop pohotovost , Praha 2 – nonstop pohotovost, Praha 3 – elektrikáři nonstop, Praha 4 – elektrikáři nonstop, Praha 5 – elektrikáři nonstop, Praha 6 – nonstop pohotovost elektro, Praha 7 - nonstop pohotovost, Praha 8 – nonstop elektrikáři, Praha 9 – nonstop elektrikáři, Praha 10 – nonstop pohotovost, Praha východ a Praha západ - Šestajovice, Jirny, Zeleneč, Nehvizdy, Mochov, Úvaly, Líbeznice, Bořanovice, Březiněves, Rudná, Chrášťany, Jeneč, Horoměřice, Neratovice, Říčany, Český Brod, Brandýs nad Labem, Stará Boleslav, atd – nonstop elektrikáři a pohotovost.