Revize elektrického zařízení a elektroinstalací

Provádíme výchozí, mimořádné i pravidelné elektro revize do 1000V. Při provádění revizí dbáme na bezpečnost a zaměřujeme se na pečlivé provedení elektro revize tak, aby Vaše elektrická zařízení byla skutečně zkontrolována.

Působíme pro oblast Praha a Střední Čechy.

Jsme profesionálové a našim cílem je vypracovat Vám objektivní zprávu o technickém a bezpečnostním stavu Vašich elektroinstalací a elektrických zařízení a tím přispívat ke zvýšení bezpečnosti provozu. Jedná se zejména o revize elektroinstalace rodinných a činžovních domů, kanceláří, obchodů, úřadů, škol, skladovacích prostor, výrobních hal nebo třeba jen zásuvky na plynový kotel a dalších maličkostí a dále elektro revize spotřebičů a elektrického ručního nářadí.

Revize elektroinstalací provádíme včetně drobných oprav, jako je dotažení spojů, vyčištění rozvaděčů, upevnění uvolněných zásuvek a jejich dotažení, doplnění chybějících víček na krabicích. Po odborné práci našich revizních techniků obvykle není nutné znovu objednávat elektroinstalační firmu k odstranění běžných závad. Veškeré závady Vám odstraníme po domluvě.

Služby, které poskytujeme:

Provádíme revize vyhrazených elektrických zařízení a to výchozí, pravidelné i mimořádné:

  • revize elektrických zařízení nízkého napětí (do 1000 V střídavých a 1500 V stejnosměrných) v prostorech bez nebezpečí výbuchu
  • revize elektroinstalací rodinných domů, bytů, činžovních domů, průmyslových objektů, škol, kancelářských budov, úřadů, skladů a výrobních hal.
  • revize hromosvodů (systému ochrany před bleskem – LPS)
  • revize elektrických spotřebičů
  • revize ručního elektrického nářadí

Jedná se o tyto elektro spotřebiče a nářadí

  • elektrická zařízení informační techniky: počítače, monitory, tiskárny, kopírky, ...
  • elektrické spotřebiče pro domácnost: chladničky, žehličky, vařiče, varné konvice, varné desky, sporáky, trouby, ...
  • elektrické nářadí: vrtačky, brusky, pily, přenosná svítidla, nůžky, míchadla, ...

Rovněž poskytujeme NONSTOP službu revizního technika pro mimořádné revizní zprávy – hlavně v případě, kdy je zjištěna závada na elektrickém zařízení a dodávka elektřiny bude obnovena až po jejím odstranění a zpracování revizní zprávy.